Kursy on-line (wszystkie grupy wiekowe)

Better Sleep

25
Kup teraz 179.00 PLN

 

Jesteś rodzicem/opiekunem niemowlaka lub starszaka i jedyne, czego jeszcze nie rozgryzłaś to jego sen? Nie masz problemów ze snem swojego malucha, ale chciałabyś/chciałbyś dowiedzieć się więcej już teraz o tym jak dbać o higienę snu dzieci i dobre nawyki na przyszłość?

KURS BETTER SLEEP JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:
 

Masz w domu Maluszka, który zaraz skończy lub już ma więcej niż 4 miesiące (jeśli maluszek jest wcześniakiem, weź pod uwagę wiek skorygowany)

 

Nie macie dużych problemów ze snem - po prostu chcesz zacząć wprowadzać regularność i rutynę w Wasze życie

 

Chcesz wiedzieć, czym jest higiena snu dziecka i jak stworzyć dziecku dobre warunki do snu i wyciszający rytuał przed snem

 

Twój Chcesz wiedzieć jak dieta wpływa na sen Malca - zarówno mleczna, jak i pokarmy stałe.

Kurs Better Sleep obejmuje:

 
 • Aż rok dostępu do profesjonalnych materiałów wideo (nie wcześniej nagranych warsztatów online), podzielonych na rozdziały i podrozdziały dla łatwego oglądania w dowolnym miejscu i czasie, niekoniecznie na raz, bo wiemy, że rodzice często mają mało chwil "dla siebie"
 • pomocne pliki do pobrania i np. wydrukowania czy powieszenia na lodówce
 • wskazówki, których potrzebujesz, aby stworzyć podstawę zdrowego snu dla swojego dziecka
 
 

Czego dowiesz się z kursu?

 
 • Czym jest biologia snu i jak wygląda sen dziecka w pierwszych dwóch latach życia
 • Jak dbać o bezpieczeństwo snu i przeciwdziałać SIDS
 • Jak przygotować pokój do spania dla dziecka z jakich rekwizytów korzystać, aby stymulować dobrej jakości sen
 • W jaki sposób karmić Malucha piersią i/lub butelką, aby budować dobre nawyki senne
 • Jak rozszerzać dietę dbając o dobry sen
 • Jak konstruować rytuały wyciszające przed snem i w jaki sposób usypiać Maluszka w zależności od wieku?
 • Jak układać rytm dnia dla Malucha
 • Czym są skoki rozwojowe w pierwszych miesiącach życia i jak wpływają na sen
 • Jak choroby i ząbkowanie wpływają na sen dziecka
 • Dalsze kroki - co po 24 miesiącu życia?
 

Wiedzę prezentujemy w wygodnej formie profesjonalnego nagranego wideo, które możesz wielokrotnie odtwarzać w zaciszu Twojego domu lub w każdym innym miejscu, w którym masz czas i chęć je obejrzeć. Nie jest to nagranie webinaru czy szkolenia stacjonarnego. To dobrze ustrukturyzowana i przekazana wiedza w dedykowanych dla Ciebie, odbiorcy naszego kursu, lekcjach wideo! Aby dodatkowo ułatwić Ci przyswojenie wiedzy i wykorzystanie jej w praktyce, do kursu dołączamy wiele załączników, które są elementem kursu: tabele, obrazy, listy itp.

 
 

Kurs Better Sleep to naprawdę wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat snu Twojego Maluszka pomiędzy 2 a 24 miesiącem życia!

 
 

Po obejrzeniu kursów i w razie potrzeby, możesz skorzystać z naszej oferty konsultacji indywidualnych (Pakiety Basic, Comfort i Premium) z dedykowaną zniżką (15%). Jeśli kurs nie wystarczy, to my po dogłębnej analizie Waszej sytuacji pomożemy Ci rozwiązać problemy czy zaadresować wyzwania senne z jakimi boryka się Twój Maluch. W ten sposób powstaje usługa kompleksowa i w pełni dopasowana do Waszej rodziny!

 

Jeśli chcesz by Twój Maluszek spał lepiej, zapraszamy do zakupu naszego kursu Better Sleep. Od naszej eksperckiej wiedzy dzieli Cię tylko kilka prostych kroków:

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb.

Akceptuję